Kontaktujte nás

  Corporate Help s.r.o.
V Kapslovně 2770/7
Praha 3, 130 00
Tel.: Tel.:+420 732 210 669
info info info@corporatehelp.cz
  web www.corporatehelp.cz
 

Účet uživatele, registrace, schránka

 

HOTELY - REZERVACE ONLINE

České Centrum - Český dům MOSKVA

České Centrum - Český Dům v Moskvě nabízí pro české a slovenské klienty pohodlné ubytování v centru Moskvy za nejlepší cenu. Česká kuchyně, český personál a české pivo - samozřejmostí.

 

Hotely v Praze 5*

Prvotřídni hotely v Praze - 5*. Rádi Vás seznámíme a nabídneme to nejlepší z hotelových kapacit v Praze. 5* luxus je samozřejmostí a uspokojí i nejnáročnejšího z Vašich kolegů a partnerů.

 

Hotely v Praze 4*

Luxusní hotely v Praze - 4*. Představíme Vám vysoký standart ubytování v hotelech Prahy kategorií 4* za velmi přijatelné ceny.

 

Hotely v Praze 3*

Turistické hotely v Praze - 3*. Dokážeme Vám, že hotely v Praze, které mají oficiální označení 3* mohou splňovat představu lidí, kteří hledají za vyjímečně dobrou cenu kvalitní servis.

 

Hotely v RUSKU

Hotely v RUSKU - pro Vaše služební cesty. Nabízíme Vám nabídku jednoho z nejvěčších hotelových řtězců AMAKS HOTELS. Můžete si rezervovat pobyt ve městech jako - ROSTOV na DONU, UFA, KAZAŇ, VALDAJ, BELGOROD, VORONĚŽ, TAMBOV, VELIKIJ NOVGOROD.

 

Residence COLOMBO - Caorle Itálie

Residence COLOMBO - náš nejoblíbenější hotel v severní části Itálie. Vhodný pro rodinnou dovolenou. Residence Colombo se nachází v překrásném městečku CAORLE.